קיט שרותי ניקיון
ניקיון משקי בית

שירותי ניקיון “עוזרת לבית”

מעוניינים בראש שקט בלי שהעוזרת תעלם? בלי להסתבך עם תביעות משפטיות וחובת הפרשות סוציאליות לעוזרת? קראו כתבה על הנזק הכספי שנגרם למעסיקים במשק בית

אנו נספק לכם שקט נפשי , ניקיון איכותי ופיקוח ובקרה על איכות העוזרת ועבודתה.

 

קיט ניקיון מספקת שירותי ניקיון לבניני מגורים , משקי בית ומשרדים ומבנים מסחריים  מאז שנת 1998  .

אנו נדאג לספק לכם שירותי ניקיון לבית “שירות עוזרת ” השירות מהווה תחליף איכותי ושקט נפשי החוסך מכם דאגה לתשלומים הנלווים לעוזרת, לבדיקת מהימנות של העוזרת, לרצף אספקת שירותי עוזרת לבית כשהשירות כולל מגוון רחב של שירותי ניקיון לבית.

השירותים מבוססים על תשלום לפי תעריף שעתי במחיר הוגן ולפי היקף שעות חודשי מינימלי ושעות ביקור מינימליות בכל ביקור.

היקף שירותי הניקיון נקבעים בשיתוף עם הלקוחות ובהתאם לתקציב ותכולת העבודה.

לרוב, שירותי הניקיון מבוססים על תכולת שירותים בתדירות משתנה ובהתאם לצרכי הלקוחות .

אני מקפידים על קיום ביטוחים וכיסויים ביטוחים מתאימים כנגד נזקי גוף לצד -ג , אנו מבטחים את עובדנו בביטוח חבות מעבידים כך שלוועד הבית יש שקט מוחלט מכל תביעה או נזק לצד ג- או תביעת עובדים כנגד מזמין השירות המכוסה בפוליסות הביטוח שלנו.

אנו מקפידים על נהלי הבטיחות ומחדדים מעת לעת את הנהלים בדבר הקפדה על בטיחות בעבודה למניעת נזקי גוף.

לחברה מערך מפקחים המבקרים את עבודת העובדים במהלך עבודתם ודואגים לעמוד בכל דרישות השירותים להם התחייבנו.

החברה חרטה על דיגלה מתן שירות באיכות גבוהה  תוך שמירה על קשר רציף מול הלקוח, הקפדה על סטנדרטים גבוהים תוך שביעות רצון הלקוח ואמינות.

כל לקוחות החברה מחוברים למחשב החברה ע”י אפליקציית הוואטסאפ ולקוחות החברה מקבלים מענה אנושי לכל שאלה / נושא / עניין / טענה בזמן אמת.

קיט ניקיון פועלת כקבלן נותן שירות רשום תחת פיקוח משרד העבודה ואנו בחברה מתחייבים לתת לעובדים את מלוא הזכויות המגיעים להם על פי דין ונותנים שקט נפשי ומלא ללקוח בעניין זה.

בזכות הוותק, המקצועיות ורמת השירות הגבוהה, אנו נחשבים כחברה מובילה בתחומה באזורים בהם אנו נותנים שירות.

כמו כן, מלווים אותנו הרבה לקוחות ותיקים שהצטרפו לשירותנו במהלך השנים שהם בעצם המדד האמיתי להצלחתה ולחוסנה של חברת הניקיון שלנו.

על מנת לקבל שקט נפשי והרגשה נעימה בעת עבודתה של המנקה אצלכם בבית, אנו משתדלים לספק מנקות קבועות בתדירות קבועה וכמובן להיות בקשר קבוע עם לקוחותינו על מנת לפקח על רמת השירות הגבוהה שאנו מתחייבים לספק לשביעות רצון הלקוח.

 אתם מוזמנים להתקשר אלינו עוד היום ונציג שלנו יחזור אליכם ללא דיחוי.